witamy na doktorhouse.pl !

Aktualności

 • >> 150-ty ODCINEK!!!!!!!!!

  05-04-2011

  150 ODCINEK DR. House'a...

 • >> 13-stka , Tron i wraca nowe...

  30-03-2011

  źródło :Facebook

  Jak już wiedzą wszyscy fani , 13-ka wraca w 150 odcinku serialu. Co to oznacza dla widzów śledzących losy doktorka? Myślę, że to co lubią najbardziej: niespodzianki, mnóstwo niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Jak część z was mogła zauważyć początkowe odcinki 7 serii zaczęły mocno "zjeżdźać" w kierunku miłosnego wątku Huddy i - przynajmniej dla mnie - stawały się trochę zbyt mało nasycone House'm i dość przewidywalne.

 • >> KONIEC HOUSE'A??? PRIMA APRILIS :)

  01-04-2011

  W dniu dzisiejszym branżowy magazyn Variety opublikował sensacyjny wywiad z Hugh Laurie.

 • >> Piękna Polka u boku Gregorego House'a.

  30-03-2011

  Jak już większość z nas, zdążyła się zorientować, w związku między Cuddy a House'm nie dzieje się najlepiej. Co więcej, w jego życiu pojawia się zupełnie nowa kobieta... Zaskakujące? - oczywiście, że tak - zresztą jak większość elementów w tym właśnie serialu. Intrygujące? - na swój sposób tak, bo nie do końca wiemy jak się to wszystko dalej potoczy i co się będzie działo w życiu tej pary, co do której wspólnego życia byliśmy raczej wszyscy niemal w 100% przekonani. Interesujące? - cóż wszystko zależy od tego, co cenimy w serialu i jak go postrzegamy.

 • >> Posłuchaj jak śpiewa Hugh Laurie

  26-03-2011

  Teraz Hugh Laurie jest znany przede wszystkim jako serialowy Dr House, ale ma przecież na koncie wiele ról w telewizji i kinie, jest także utalentowanym muzykiem. Już za kilka tygodni premiera jego bluesowego albumu Let Them Talk. Chcecie posłuchać fragmentów trzech piosenek? Proszę bardzo!

 • >> Amber Tamblyn żegna się z Housem

  26-03-2011

  Amber Tamblyn (Masters) już jakiś czas temu podjęła decyzję: "Nawet jeśli będą mnie namawiać, pracuję nad serialem Dr House przez jeden sezon." Pożegnanie coraz bliżej.

 • >> Wywiad! Hugh Laurie.

  23-03-2011

  Jest pan Brytyjczykiem, a musi grać Amerykanina. To trudne?

  Jest pan prywatnie podobny do doktora House’a?

  Lubi pan wypróbowywać różnego rodzaju sporty.

  Cały czas pan obrywa?


 Strony:  <<  <  1  2  3  4  5  (6)  7  8  9  10  >  >>
eXTReMe Tracker