witamy na doktorhouse.pl !

Aktualności

 • >> Aktorzy z "Doktora House" podpisują nowe umowy

  10-05-2011

   

  Portal Deadline.com informuje, że Robert Sean Leonard i Omar Epps podpisali nowe umowy i powrócą w ósmym sezonie "Doktora House". Dzięki temu FOX może oficjalnie zamówić kolejną serię.

 • >> Kolejna kupka filmów z nowego odcinka

  28-04-2011


  No i po raz kolejny jesteśmy zmuszeni wam dostarczyć zbiór materiałów wideo. Tym razem są to 4 sneak peaki z dwudziestego odcinka dr House'a który pojawi się już w ten poniedziałek. Oczywiście napisów musimy spodziewać się we wtorek, no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Pamiętajcie, że te filmy zdradzają malutkie kawałki odcinka.

 • >> Materiał wideo z 20stego odcinka !

  21-04-2011


  Po 'dziwnym' wywiadzie udzielonym przez Roberta Seana Leonarda przychodzi czas na kolejny materiał filmowy. Tym razem jest to reklama i przy okazji zwiastun dwudziestego odcinka. Jak zawsze ekipa House'a dostaje nowy przypadek, nie inaczej będzie tym razem. Ale to nie wszystko, pamiętacie mamę Cuddy? Jeżeli nie, to będziecie mieli (nie)przyjemność zobaczyć ją na swoim ekranie. Właśnie ona chcę pozwać szpital narażając samego House'a jak i Cuddy na utratę licencji. W nowym odcinku zobaczymy jeszcze Foremana zakładającego się z Chasem. Koledzy po fachu będą musieli uporać się z nowymi wyzwaniami. Zapowiada się smakowicie, nieprawdaż ? W rozwinięciu znajdziecie za to niespodziankę !

 • >> Kilka wiadomości z nowych odcinków House'a

  18-04-2011

  W nasze redaktorskie 'łapki' dostał się nowy filmik, przedstawiający garść nowych informacji na temat kolejnego odcinka. Robert Sean Leonard, znany z roli dr Wilsona udzielił wywiadu dotyczącego fabuły kolejnego, już dziewięćnastego episodu dr House'a. Za to w  rozwinięciu znajdziecie garść screenshotów z dwudziestego odcinka.

 • >> FOX bez "Doktora House" w przyszłym sezonie?

  09-04-2011

   

  Choć serial wciąż notuje wysokie wyniki oglądalności, FOX może ocenić koszt zakupu kolejnego sezonu za zbyt wysoki. Ósma seria stoi pod znakiem zapytania.

 • >> Kolejny sezon "Doktora House" bez Wilsona?!

  07-04-2011

   

  Rozpoczyna się coś, czego fani produkcji pt. "Doktor House" obawiali się od dawna. Robert Sean Leonard (Wilson) może odejść z serialu!

 • >> Czy Jennifer Morrison powróci do "Doktora House"?

  07-04-2011

  Niedawno wspominaliśmy, że niedługo w serialu "Doktor House" ponownie pojawi się Olivia Wilde. To jednak nie jedyna aktorka, która jakiś czas temu odeszła z produkcji. Co z Jennifer Morrison?


 Strony:  <<  <  1  2  3  4  (5)  6  7  8  9  10  >  >>
eXTReMe Tracker