witamy na doktorhouse.pl !

Aktualności

 • >> Muzyczny dr.House

  17-10-2010

  Hugh Laurie, to jak mamy okazję przekonać się na własne oczy, doskonały aktor, potrafiący wcielić się w zupełnie inną postać, niż ta jaką jest w życiu prywatnym. Ten miły, uśmiechnięty i bardzo towarzyski człowiek, na ekranach naszych telewizorów staje się kimś zupełnie innym: wyrachowanym, pewnym siebie cynikiem, który swoimi ciętymi ripostami potrafi "zrównać z ziemią" niejednego. Czy jednak wiecie jaki inny wielki talent posiada ten, podziwiany przez miliony widzów na całym niemal świecie bohater?

 • >> Ile z House drzemie w Hugh Lauriem?

  15-10-2010

  Doktor House – trudno było by powiedzieć o nim: miły, sympatyczny lekarz o przyjaznym usposobieniu. Jest wręcz odwrotnie. Doktor Gregory House to arogant  o dość szorstkim i mało przyjaznym usposobieniu. Nigdy nie owija niczego w przysłowiową bawełnę. Zawsze mówi to, co naprawdę czuje i nigdy nie udaje przed nikim ani swoich uczuć ani emocji. Potrafi bez większego problemu wytknąć komuś jego błędy oraz powiedzieć, że jest bezmyślnym idiotą. nie oszczędza nawet swojego przyjaciela Wilsona,  z którym pomieszkuje i który obecnie sprawuje nad Housem pieczę. Gregory House nie boi się też krytyki ze strony innych osób, na każde krytyczne słowo pod swoim adresem, potrafi odpowiedzieć ciętą ripostą. Nie przebiera zbytnio w słowach.

 • >> Doktor Gregory House - biografia

  14-10-2010

  Na naszych ekranach, możemy oglądać kolejny już VII sezon, kultowego serialu medycznego „Dr.House”. śledzimy w nim, zmagania tytułowego bohatera oraz jego doskonałego zespołu, z najbardziej trudnymi a czasami „beznadziejnymi” przypadkami. Przyjrzyjmy się zatem skąd wziął się dr. Gregory House – mistrz ciętej riposty, cynik, arogant a jednocześnie doskonały diagnosta jakiego może sobie wymarzyć New Jersey.

   


   

 • >> Wspólny Skecz

  14-10-2010

   

  " Hugh Laurie & Rowan Atkinson w skeczu "

  Rowan wciela się w rolę redaktora, który kłóci się z Szekspirem ( Hugh Laurie ) o długość napisanej przez niego tragedii, „Hamlet”. Nie muszę mówić, że jest to obraz dwóch nadzwyczaj uzdolnionych aktorów jeśli chodzi o komiczne występy przed publicznością. Rowana Atkinsona znamy i doceniamy głównie za rolę „Jasia Fasoli”. Sami zobaczcie co wyjdzie jeśli dwóch brytyjskich aktorów spotka się razem na scenie.


   

 • >> Newsy

  13-10-2010

   

  "Teściowa"

  Tak! W końcu doczekamy się rodzinnych sporów a to wszystko dzięki legendarnej i sławnej aktorce, która wcieli się w rolę matki Lisy Cuddy a będzie nią Candice Bergen. Aktorka znana jest przede wszystkim z tytułowej roli w serialu „Murphy Brown”, która przyniosła jej największą popularność. Jej urok osobisty oraz sposób bycia był powodem dla którego często grała silne kobiety o zacięciu feministycznym. Pojawiła się również w takich filmach jak „Miss Agent” oraz „Sex w wielkim mieście”. Zdobyła aż 5 nagród Emmy.

   

   

   

 • >> "Co z trzynastką?"

  07-10-2010

   

  "Co z trzynastką?"


  Serial jest również obrazem prywatnego życia całej ekipy lekarskiej którą zarządza House. W kolejnym odcinku widzimy reakcje a raczej jej brak, Gregory'ego, na utratę żeńskiego członka zespołu „13”. Jej rolę odgrywała  26-letnia Olivia Wilde, która wcieli się w rolę matki Justina Timberlake'a w najnowszym filmie sci-fic „I’m mortal”, który wyreżyseruje Andrew Niccola. Film opowiada o społeczeństwie, w którym ludzie starzeją się po ukończeniu 25-lat. Walutą przetargową staje się czas. Bogaci stają się nieśmiertelni natomiast większość stara się w banku o uzyskanie jak najdłuższego czasu aby przetrwać.

 • >> "Co teraz?"

  06-10-2010

   

  "Co teraz?"

   

   

  Tytuł pierwszego odcinka sezonu 7 obiecuję napiętą fabułę z domieszką tajemniczości. Przejawia się to naszą ciekawością i obietnicą, że kolejna minuta nie zawiedzie naszych oczekiwań. Dowodem tego jest 16 mln amerykańskich widzów, którzy z niecierpliwością czekali na odsłonę kolejnego sezonu, który cieszy się ogromną popularnością. Premiera 7 sezonu odbyła się 20 września tego roku w Stanach Zjednoczonych. W Polsce dostępny jest w opcji VOD telewizji n - nSeriale już od 4 października 2010.


 Strony:  <<  <  16  17  18  19  20  21  22  23  (24)  25  >  >>
eXTReMe Tracker