witamy na doktorhouse.pl !

Aktualności

 • >> House i jego filozofia cz.1

  24-10-2010

  Dr. House - tytułowy bohater, lubianego na całym świecie serialu medycznego - podbija nadal serca wiernych fanów i zdobywa także nowych. Jedni cenią go, za jego geniusz. Inni z kolei cenią w nim poczucie humoru oraz błyskotliwe wypowiedzi. No właśnie ... Gregory House nikomu nie szczędzi słów krytyki chociaż sam jej nie toleruje. Uwielbia szydzić z innych i doprowadzać do licznych intryg. Wystarczy, że House rzuci jedną „nieopacznie" wypowiedzianą uwagę, a już adresat wypowiedzi otrzymuje materiał do przemyśleń na co najmniej najbliższy miesiąc.  Jego niektóre wypowiedzi, stały się nawet tematem, jednej z kilku (równie popularnych co sam serial) książek zatytułowanych: Doktor House i filozofia - wszyscy kłamią. Autorzy to dwaj wybitni profesorowie filozofii. Wybrali oni i dokładnie przeanalizowali, niektóre wypowiedzi House'a co z tej analizy wynika? - to pozostawiam dociekliwym, gdyż nie o książce miała być mowa...(p.s. Tak swoją drogą, jest to pozycja naprawdę genialna i odsłaniająca House'a jakiego znamy i ... jakiego nie znamy).

   

 • >> Hose&Cuddy - para doskonała?

  22-10-2010

  Niemal wszystkie tabloidy rozpisują się o tym, że Cuddy i House wreszcie staną się parą. Na taki finał zapewne oczekiwało wielu z wiernych fanów serialu. Osobiście jestem bardzo ciekawa, jak spisze się House w roli ojca i „odpowiedzialnego” partnera na którego zawsze można liczyć (tego zawsze pragnęła i poszukiwała w swoich związkach piękna Lisa).

 • >> Geniusz Lauriego wkracza do ... kreskówek.

  20-10-2010

   

   

  Tak, tak moi Drodzy. Ja wiem, że Hugh Laurie jawi się Wam głównie jako nieprzewidywalny, o ogromnym talencie lekarz - Doktor Gregory House. Jednakże jego geniusz aktorski, jego niesamowite poczucie humoru oraz wiele ukrytych talentów (ale o tym później ...), są nie do zastąpienia.

 • >> Najdziwniejsze gadżety serialowe.

  19-10-2010

  Doktor House to serial, który bije światowe rekordy popularności. Dowodem tego są nie tylko rosnące wciąż statystyki oglądalności. Dowodem na popularność serialu są także liczne nagrody jakich, w dość krótkim czasie doczekała się ta produkcja telewizyjna. Ale to nie wszystko. W dość krótkim odstępie czasu, pojawiły się także, bardzo ciekawe publikacje – wydania książkowe – dotyczące tytułowego bohatera jak i samego serialu. Na tym także nie koniec.

   


 • >> ZA CO KOCHAMY DOKTORA HOUSE ?

  18-10-2010

   

   

   

  Kiedy w 2004 roku, amerykańska stacja FOX wyemitowała pierwszy odcinek serialu Dr.House – mało kto wierzył w tak ogromny sukces serialu. Gdy Dr. House i jego dzielna ekipa, trafili w 2007 roku także na nasze ekrany, nikt nie sądził, że tak szybko podbiją serca tysiąca fanów i wielbicieli. Dzisiaj , trudno zaprzeczyć, że Dr. House to najlepszy serial telewizyjny i najbardziej kasowe przedsięwzięcie telewizyjne jakie dotąd nie miało miejsca.

 • >> DR.HOUSE ... jak to się tak naprawdę zaczęło?

  17-10-2010

  Dr.House to obecnie jeden z najbardziej popularnych seriali telewizyjnych.  Po raz pierwszy zagościł on u naszych amerykańskich sąsiadów w listopadzie 2004 roku. Polscy widzowie poznali Gregorego House i jego dzielną ekipę dopiero pod koniec 2007 roku i chociaż początkowo serial nie cieszył się specjalnym uznaniem, to obecnie trudno sobie wyobrazić polską telewizję bez Dr.House. w obecnej chwili, mamy okazję oglądać już 7 sezon serialu a w planach jest nakręcenie jeszcze dwóch lub trzech kolejnych, a zatem – jak powiedział ktoś sławny: „Będzie się działo! Oj będzie.” Zanim jednak dojdziemy do tego co będzie się działo, poznajmy kulisy powstawania samego serialu.

 • >> Jennifer Grey w „Hous’ie”.

  17-10-2010

  Jennifer Grey w „Hous’ie”.

  W najbliższym odcinku serialu wystąpi gościnnie gwiazda „Dirty Dancing” (1984) - Jennifer Grey (1960). Od tamtego niewątpliwie wielkiego sukcesu u boku Patricka Swayze nie była aktorką z innymi sukcesami. Niemniej zawsze istniała w pamięci widzów, szczególnie jako roztańczona nastolatka z promiennym uśmiechem.


 Strony:  <<  <  16  17  18  19  20  21  22  (23)  24  25  >  >>
eXTReMe Tracker