witamy na doktorhouse.pl !

Aktualności

 • >> Hugh Laurie - najlepiej zarabiającym aktorem telewizyjnym.

  04-11-2010

  Jeszcze nie tak dawno, Hugh Laurie drżał o swoją serialową przyszłość. Tabloidy rozpisywały się, na temat tego, iż Hugh ma podpisany kontrakt jedynie do końca 7ego sezonu. Te same tabloidy donosiły, iż Hugh zachłyśnięty swoją sławą, domagał się podwyżki i groził odejściem z serialu, w przypadku gdy jej nie otrzyma. Widzowie i wierni fani serialowego dr. House’a byli niepocieszeni. Jednakże teraz już wszyscy mogą odetchnąć. Otóż Hugh Laurie podpisał nową umowę z Universal Media Studios.

 • >> Hugh Laurie … mistrzem boksu ;)

  02-11-2010

  Hugh Laurie udzielając licznych wywiadów, wciąż podkreśla, że jest zupełnie inny niż postać którą odgrywa. Nie jest ani ponury, ani zgryźliwy i nie lubi rozgłosu w przeciwieństwie do House’a, który wydaje się być w swoim żywiole gdy tylko „coś” dzieje się wokół niego. Jedyne podobieństwo to takie, że obaj kochają muzykę i są po prostu dobrzy w tym co robią.

 • >> Obawy House o przyszłość serialu

  31-10-2010

  Już niebawem oficjalnie rozpocznie się emisja 7ego sezonu serialu. Zdania co do sensu kolejnych sezonów są podzielone. Jedni twierdzą, że : Nie ma House'a nie ma telewizji; inni uważają, że kolejne sezony nie wniosą już nic nowego. Nie brak nawet i takich opinii, według których serial stracił swój urok już po 4tym sezonie, a kolejne to jedynie "ciągnięcie" produkcji na siłę. Mimo tak podzielonych zdań i opinii, jakoś trudno sobie wyobrazić ramówki niektórych programów bez tytułu Dr.House.

   

 • >> Czego możemy nauczyć się od House’a?

  29-10-2010

  Gregory House  - wybitny diagnosta, mistrz ciętej riposty, doskonały obserwator i badacz ludzkich zachowań. Człowiek trudny. Samotnik a mimo to , szaleją za nim nadal tysiące fanek i fanów na całym świecie. Czy jednak House to jedynie antybohater? Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej tej, jakże fascynującej postaci.

 • >> House w czarnej komedii już niebawem

  28-10-2010

  Ach ten House i jego talent aktorski. Jak donoszą tabloidy i amerykańskie media, Hugh Laurie będzie miał niepowtarzalną okazję, by zaprezentować swój wybitny talent aktorski w kolejnej produkcji kinowej. Wypada podkreślić, że do tej pory Hugh zagrał między innymi w takich produkcjach jak: Królowie Ulicy - 2008, Tajniacy - 2002, 101 dalmatyńczyków - 1996, Rozważna i Romantyczna, - 1995, Czarna żmija - 1986. Hugh zagra w filmie, wyreżyserowanym przez Juliano Farino zatytułowanym The Oranges. Scenariusz napisali: Jay Reiss i Ian Helfer. Zdjęcia do filmu w Nowym Yorku.

 • >> KRET SAMOTNY JEST JAK PALEC … CZYLI O TRUDNEJ SZTUCE PRZYJAŹNI Z HOUSE'M.

  27-10-2010

  Oglądając kolejne sezony i odcinki ulubionego serialu, nasza uwaga skupia się przede wszystkim na Housie. Nic w tym dziwnego – takiego drugiego „doktorka” daremno szukać nawet ze świecą. Jednakże, czym a raczej kim byłby House bez swojej wiernej drużyny a tym bardziej, bez swoich wiernych przyjaciół, których – co tu dużo mówić – w najbliższym otoczeniu House’a nie ma zbyt wielu.

 • >> W USA wszyscy chcą się leczyć u House’a

  26-10-2010

    

  Hugh Laurie pytany o popularność serialu w którym odgrywa pierwszoplanową i tytułową rolę, odpowiada, że nie wierzył w aż tak wielki kasowy sukces serialu. Obawiając się nawet zupełnego niewypału, zamieszkał … w hotelu. (Obecnie media twierdzą , że House domaga się podwyżki i grozi odejściem jeśli jej nie otrzyma …). Całe szczęście - wbrew czarnowidztwa House’a - serial stał się zaskakująco popularny, a House mógł z powodzeniem opuścić hotel.


 Strony:  <<  <  16  17  18  19  20  21  (22)  23  24  25  >  >>
eXTReMe Tracker