witamy na doktorhouse.pl !

Aktualności

 • >> Laurie - prawdziwa twarz...

  11-11-2010

  Patrząc na Hugh Laurie’go trudno uwierzyć, że ten wygadany przystojniak i dusza towarzyska, przykładny mąż i kochający ojciec trojga dzieci, sięgnął kiedyś dna psychicznego, z którego podnosił się całymi latami … ale zacznijmy od początku…

 • >> Housemania trwa

  10-11-2010

  Wiemy już jaki jest House w wydaniu Hugh Laurie'go w realnym - serialowym wydaniu. Znamy jego pasje, jego charakter. Wiemy jaki potrafi być "miły" i "symaptyczny" dla swoich pacjentów jak i dla swoich podwładnych. Postać, którą odgrywa i której przygody możemy śledzić na bieżąco za pomocą tejże strony jak i w nieco "odległej" formie na ekranach naszych telewizorów, doczekała się swoistego zainteresowania nie tylko ze strony rzeszy wiernych fanów.

 • >> Co z drugą powieścią Lauriego??

  09-11-2010

  „Wyobraźcie sobie, że musicie złamać komuś rękę. Nieważne, prawą czy lewą. Rzecz w tym, że musicie ją złamać, bo jeśli nie... no cóż, to też nie ma znaczenia. Poprzestańmy na stwierdzeniu, że jeśli tego nie zrobicie, przytrafi się wam coś złego. W związku z tym mam następujące pytanie: czy łamiecie rękę szybko – trzask, ojej, przepraszam najmocniej, zaraz panu pomogę założyć tę prowizoryczną szynę – czy też przeciągacie całą zabawę do ośmiu minut, z każdą chwilą zwiększając odrobinę nacisk na kończynę, aż odchodzący od zmysłów delikwent zacznie z bólu chodzić po ścianach i wyć z przerażenia? No przecież. Oczywiście. Właściwa decyzja, jedyna właściwa decyzja, to załatwić sprawę możliwie jak najszybciej. Złam rękę, popraw sobie humor kieliszkiem brandy, bądź dobrym obywatelem. To jedyne słuszne rozwiązanie.

  Chyba że...

  No chyba że...

  A co, jeżeli nienawidziłbyś osoby po drugiej stronie ręki? Tak naprawdę, naprawdę jej nienawidził. To właśnie kwestia, którą muszę teraz wziąć pod uwagę.” – tak rozpoczyna się znana większości z nas, książka Sprzedawca broni, której autorem jest nie kto inny jak Hugh Laurie. Oczywiście nie trudno się oprzeć wrażeniu, że Hugh w roli autora sprawdził się równie dobrze co w roli aktora, komika, muzyka i sportowca – amatora.

 • >> "Dr House: oficjalny przewodnik po serialu"

  08-11-2010

  Już 10 listopada 2010 r. do nabycia w polskich księgarniach najnowsza, całkowicie autoryzowana książka o serialu "Dr House"!

 • >> PLANOWE ZMORY DOKTORA HOUSE’A

  08-11-2010

  Hugh Laurie jako doktor House, budzi wiele zachwytu szczególnie wśród damskiego grona. Brak mu ogłady, jest niemiły dla pacjentów, bywa opryskliwy ale … mimo tylu jego wad po prostu go KOCHAMY.

 • >> Hugh Laurie i jego samokrytyka

  07-11-2010

  Hugh Laurie to nie tylko wybitny aktor. To także utalentowany komik, muzyk, sportowiec – amator oraz autor poczytnej powieści. Hugh próbował też już swoich sił w dubbingu oraz w reżyserce. Niedługo z kolei, zaskoczy nas swoim debiutanckim albumem muzycznym. Oczywiście wszystkie jego osiągnięcia, możemy ocenić jako DOSKONAŁE i trafione ... ale tak jest tylko z naszej - widzów i wiernych fanów Hugh'a - perspektywy. Zobaczcie dlaczego ...

 • >> Gregory a Hugh

  05-11-2010

  Przyglądając się postaci serialowej czyli Gregowi House’owi nie sposób nie powiedzieć, że jest to bohater szalenie barwny i trudny do jednoznacznego określenia.  Sam jego główny odtwórca, podkreśla jednak wciąż, odmienność doktora House od niego samego. Hugh nie lubi też, gdy jest utożsamiany ze swoim filmowym bohaterem a szum medialny czasami go denerwuje.  Ale czy wiecie, że on sam miał też pewien wpływ na wizerunek doktora House’a?


 Strony:  <<  <  15  16  17  18  19  20  (21)  22  23  24  >  >>
eXTReMe Tracker