witamy na doktorhouse.pl !

Aktualności

 • >> Czego możemy nauczyć się od Chase'a?

  16-11-2010

  "Kochałem go, dopóki nie przekonałem się, że boli znacznie mniej, kiedy przestaje ci zależeć.
  Nie spodziewasz się, że przyjdzie na twój mecz?

  Nie ma rozczarowania.

  Nie oczekujesz, że zadzowni na urodziny, że zobaczysz go raz na kilka miesięcy?

  Nie ma rozczarownia.

  Chcesz, żebyśmy się znów pogodzili? Wypili kilka piw, uścisnęli się jak krewni?

  Dawałem mu wystarczająco dużo uścisków.

  On dał mi wystarczająco dużo rozczarowań." (Chase o swoim ojcu)

 • >> " Niehouse'owski Foreman "

  15-11-2010

  Doktor House to profesjonalista. Doskonały diagnosta, specjalista od chorób zakaźnych i nefrolog. Dowodzi on zespołem doskonałych, pełnych zapału młodych lekarzy, którzy wspólnie z nim diagnozują choroby oraz podejmują liczne próby ich wyleczenia. House i jego „Drużyna A” to niezastąpiony team, dzięki któremu szpital w New Jersey cieszy się ogromną popularnością i dobrą sławą. Wśród członków zespołu znajduje się między innymi neurolog Eric Foreman. Jako jeden z nielicznych, jest w stanie śmiało przeciwstawić się House’owi.

 • >> Nadchodzące odcinki 7 sezonu!

  14-11-2010

  Greg House

   

   

  Tak wiele w tym sezonie dzieje się w serialu: zerwane zaręczyny Cuddy i wspólny dzień z Housem, przedstawienie zwiążku Huddy w "Zasobach Ludzkich" (Human Resources), pisarka z gwoździem w nodze i omamami, gejowski masaż Cuddy, niezapomnianie śmieszny epizod House'a z córką Cuddy - Rachel, pojawienie się nowej lekarki w zespole House'a i....

   

 • >> ... przeciwieństwa się przyciągają ? i to jak ...

  14-11-2010

  Jak wiemy doskonale głównym bohaterem serialu jest Gregory House – zachłanny, dociekliwy intrygant i doskonale maskujący się wrażliwiec. Obok niego najczęściej pojawiają się : Lisa Cuddy (w której jest rozkochany chociaż usiłuje wmówić światu, że jest inaczej) oraz jego przyjaciel dr. James Wilson (zupełne przeciwieństwo House’a).

 • >> Trzy złote zasady Doktora Grega House'a.

  13-11-2010

  Dr House: Co byś wolał: lekarza trzymającego cię za rękę, kiedy umierasz, czy lekarza, który przestaje się tobą interesować, kiedy zdrowiejesz? Wydaje mi się, że najgorszy jest lekarz, który nie interesuje się pacjentem, gdy ten umiera.

 • >> House lepszy od Ophry

  12-11-2010

  House jest wrażliwcem, kryjącym się za maską cynika i aroganta. Od pierwszej strony scenariusza wiedziałem, że widzowie go pokochają” – tak twierdzi Hugh Laurie w jednym z wywiadów. Ponury, sarkastyczny, gburowaty, nieczuły na łzy, zgryźliwy i apodyktyczny – to tylko niektóre z głównych cech, jakimi najłatwiej opisać dr. Gregorego House’a za którym przepadają miliony wielbicielek i wielbicieli na całym świecie. Podobno nawet serialowy dr. Lubicz z Klanu twierdzi, że chciałby być taki popularny jak House … Mamy jednak złą wiadomość dla sympatycznego doktora: nikt nigdy nie pobije House’a ani mu nie dorówna… Wiemy o tym my, wie o tym też już cała Ameryka…

 • >> Lisa Edelstein - House'owa Księżniczka

  12-11-2010

  Lisa Edelstein

   

  Nie od dziś wiadomo, że Lisa Edelstein i Hugh Laurie są przyjaciółmi. Nie są parą, to oczywiste,

  bo serialowy doktor ma żonę i trójkę dzieci. Jednak w związku Huddy rządzi właśnie ta piękna, inteligentna i energiczna kobieta - Lisa Cuddy, którą gra Lisa Edelstein.


 Strony:  <<  <  14  15  16  17  18  19  (20)  21  22  23  >  >>
eXTReMe Tracker