witamy na doktorhouse.pl !

Aktualności

 • >> Czy mężczyźni też kochają House’a?

  22-11-2010

  Jak dowodzą liczne statystyki, z sezonu na sezon wzrasta popularność serialu, w którym główną rolę odgrywa Hugh Laurie. Aby obejrzeć kolejny emitowany odcinek, niektórzy odrywają się nawet od swoich codziennych zajęć. Dla jednych emisja następnego odcinka to kolejna okazja, do spojrzenia w piękne bławatkowe oczy Laurie’go. Dla innych z kolei to następna szansa na podziwianie geniuszu dr. House. Dla jeszcze innych to świetny moment, by odciąć się od codziennych obowiązków i posłuchać wspaniałych i niepozbawionych humoru dialogów.

 • >> Pamiętacie ją jeszcze ...

  21-11-2010

   

  Pamiętacie kim była … Stacy Warner (prywatnie Sela Ann Ward)? Inteligenta, błyskotliwa a przy tym wrażliwa i piękna prawniczka,  była pierwszą  (i jak mogło nam się wcześniej wydawać jedyną) miłością w życiu Grega.

 • >> House o … swojej lasce

  20-11-2010

  Hugh Laurie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych obecnie postaci ze szklanego ekranu. Jest określany jako drugi Holmes jako Najsłynniejszy lekarz na świecie oraz jako przystojniak o bławatkowych oczach… Sława i ogromna popularność jaką zyskał dzięki serialowemu wcieleniu w postać Doktora House’a o manierach pozostawiających wiele do życzenia, nie zmieniły jednak Hugh’a jako człowieka. Dzięki odgrywanej roli może on doskonalić swój i tak już bardzo profesjonalny warsztat aktorski. Znajomi Laurie’go podkreślają, że wkłada on w wykonywany zawód, wiele zaangażowania. My jako widzowie możemy to potwierdzić … pasja z jaką wczuwa się w rolę niezrównanego i szalonego nieco doktora Gregorego House’a nie ma sobie równej.

 • >> People Choice Awards 2011!

  19-11-2010

  PCA

   

  People's Choice Award jest nagrodą wyróżniającą osobistości i osiągnięcia w kulturze masowej. Nagroda jest wręczana od 1975 r. i bazuje na wynikach badań "Gallup poll", instytutu badania opinii publicznej. W 2005 r. po raz pierwszy możliwe było oddawanie głosu w internecie. I tak już pozostało.

   

   

 • >> "Internet z piersiami", czyli Martha M. Masters.

  19-11-2010

  Nowa lekarka w zespole House'a, Martha M. Masters (Amber Tamblyn) pojawia sie znikąd. Nikt o niej wcześniej nie słyszał (oprócz Toub'a). Cuddy, chcąć aby w końcu House zatrudnił na zastępstwo Trzynastki jakąś nową lekarkę wybiera Masters, bo ta okazuje się jej lustrzanym odbiciem.

 • >> Lisa kocha … komiksy i podróże

  19-11-2010

  Lisa Edelstein to druga kluczowa postać naszego ulubionego serialu. Lisa jest piękna, inteligenta i potrafi okiełznać niesfornego House’a. Nienajgorzej radzi sobie też z administrowaniem szpitala. Jest to jak najbardziej pozytywna postać, która wzbudza zdecydowanie naszą sympatię. Lisa wypowiadając się prywatnie na temat swojej gry w serialu, stwierdza, że jest to dla niej ogromna szansa i wyzwanie. Określa Hugh’a jako profesjonalistę i twierdzi, że mimo tylu lat wspólnego bycia na planie, wciąż się lubią a ona ciągle uczy się czegoś nowego od swojego serialowego partnera.

   

   

   

 • >> Czy Cameron da się lubić?

  17-11-2010

  "Ludzie wybierają drogę, która da im najwięcej przy jak najmniejszym nakładzie pracy. To prawo natury, a ty się mu sprzeciwiłaś. Dlatego cię zatrudniłem" (House do Cameron)


 Strony:  <<  <  13  14  15  16  17  18  (19)  20  21  22  >  >>
eXTReMe Tracker