witamy na doktorhouse.pl !

Aktualności

 • >> Doktor House a etyka lekarska.

  29-11-2010

  Doktor Gregory House to dość barwna postać. Niepokorny. Odporny na krytykę. Pozbawiony jak by się mogło wydawać wszelkich uczuć. Lubiący stawiać siebie na pierwszym planie. Ale przede wszystkim Greg House to wybitny specjalista, uznany diagnosta. Jest świetny w tym co robi. Dzięki niemu szpital, którym zarządza Cuddy zyskuje na swojej popularności a najtrudniejsze i często uznane za beznadziejne przypadki, trafiają właśnie do niego i jego zespołu.

 • >> Pamiętacie go jeszcze?

  27-11-2010

  Jak każdy przyzwoity serial, tak i doktor House musiał mieć swojego antybohatera, którego raczej trudno było polubić. Ba! Nawet więcej – ten antybohater ani trochę się nie starał by można było go polubić a mało tego dostarczył całemu szpitalowi wielu mało pozytywnych emocji. Znalazł się w Princeton – Plainsboro nagle i narobił niezłego zamieszania. Nie przypadł nikomu (prócz Chase’a) do gustu. A większość widzów odetchnęła z ulgą gdy zniknął z ekranów … O kim mowa? Ta nie budząca naszej sympatii i nie dająca się za nic polubić postać to Edward Vogler.

 • >> House ale nie House!

  27-11-2010

  Pamiętacie tego mężczyznę? To Patric Price - Nurse Jeffrey a zarazem DUBLER Gregory'ego House'a i zarazem Jessy'ego Spencer'a.

 • >> House’owski styl czyli co …

  26-11-2010

  Wiele można powiedzieć o doktorze Gregorym Housie: że gbur, że nie lubi się podporządkowywać, że „buntownik z wyboru”. Jednakże nie można mu w żaden sposób odmówić miana Faceta z klasą. O czym mówię? O miłości Gregorego do różnego rodzaju koniecznie markowych gadżetów jak i elementów jego garderoby. Te wszystkie piękne, markowe a przede wszystkim unikalne przedmioty jakimi otacza się House, wyróżniają go a jednocześnie składają się na niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju styl House’owski. Poznajmy zatem najważniejsze jego elementy.

 • >> Gdzie możemy spotkać "Trzynastkę"?

  24-11-2010

  Ta przepiękna brunetka to Olivia Wilde. W serialu wcieliła się w postać pięknej lekarki. Określana jako „Trzynastka” (pełne imię to Remy Hadley), z racji przypisanego jej numeru identyfikacyjnego, zajęła w zespole doktora House’a miejsce Cameron. Dr. Remy cierpi na zespół chorobowy Huntingtona – mimo to nie poddaje się i usiłuje sobie jakoś z nią radzić chociaż początkowo ukrywa fakt swojej choroby przed wszystkimi. Jest to choroba dziedziczona genetycznie (matka Remy zmarła właśnie na tą chorobę).

 • >> Gwiazdorzy na planie serialowym.

  23-11-2010

  Serial dr.House staje się z odcinka na odcinek i z sezonu na sezon coraz bardziej popularny. I nie chodzi tutaj tylko o gwiazdroskie popisy świetnych aktorów odtwarzających główne role. Producenci zadbali także o to, by w serialu nie zabrakło również dodatkowych atrakcji, takich jak gościnne występy znanych gwiazd.

   

   

 • >> Peter Jacobson zdradza jak jest na planie filmowym.

  23-11-2010

  Ten niewysoki, zawsze uśmiechnięty, budzący sympatię chirurg plastyczny  to Christopher Michael Taub (właściwie Peter Jacobson). Dostał się do zespołu House’a gdyż rozpaczliwie poszukiwał pracy. Taub wdał się w romans z córką swojego kolegi (pielęgniarką),  co w rezultacie zakończyło się dla niego utratą zdolności wykonywania zawodu. Taub musiał podpisać specjalną deklarację (klauzulę) w zamian za to, że jego żona nie dowiedziała się o romansie.


 Strony:  <<  <  12  13  14  15  16  17  (18)  19  20  21  >  >>
eXTReMe Tracker