witamy na doktorhouse.pl !

Aktualności

 • >> Co łączy Chase'a z House'm?

  05-12-2010

  W Chasie jest jakaś cząstka, która podziwia House’a, ma do niego szacunek i chce być po jego stronie” (Jesse Spencer).

   

   

 • >> Być jak House? – czemu nie to wyjdzie na zdrowie.

  04-12-2010

  Naprawdę bycie House’m może okazać się dobre dla nas. Nie wierzycie? No to sami spójrzcie na to jaki jest naprawdę House. To nie tylko gbur, geniusz medycyny czy mistrz ciętej riposty. House to przede wszystkim CZŁOWIEK – skuteczny, wytrwały, zdecydowany w swoim działaniu. Ale nie tylko…

  House to jedna z bardziej zajmujących i kontrowersyjnych postaci serialowych. Lubimy go oglądać, jak diagnozuje kolejne przypadki, wprowadzając nas tym samym w meandry i tajniki medycy. Lubimy słuchać jego błyskotliwych i ciętych ripost. Uwielbiamy przypatrywać się jego sprzeczkom z Cuddy i jego dokuczaniu Willsonowi. Jednakże pewne cechy i umiejętności, jakie charakteryzują House’a możemy z powodzeniem przyjąć i je realizować. Niemożliwe? No to sami spójrzcie:

 • >> Hugh Laurie - mistrz reklamy

  02-12-2010

  Wiemy wszyscy o  tym, że nasz faworyt Hugh Laurie to aktor doskonały. Potrafi odgrywać zarówno role komediowe jak i dramatyczne. Świetnie czuje się także jako reżyser, dubbingowiec czy jako artysta muzyczny (wokalista i muzyk). Swoich sił próbował również w sporcie a także w pisarstwie. Trudno więc mu odmówić mu tytułu „idola uniwersalnego”.

 • >> Siostra Lisy Cuddy

  02-12-2010

  Siostrę Lisy Cuddy zagra Paula Marshall.

 • >> Laurie obala mit „złego” House’a.

  01-12-2010

  Hugh Laurie’mu zależało na tym by rola Grega House’a mogła przypaść mu w zaszczycie. Gdy udało mu się osiągnąć ten sukces, nie wiedział jeszcze, że będzie to sukces przez wielkie „S”. Dzisiaj, gdy serial bije kolejne rekordy popularności, Hugh może być z siebie dumny – on naprawdę idealnie nadaje się do tej roli.

 • >> Dzień z serialowego życia Hugh Lauriego!

  01-12-2010

 • >> Jak to z castingiem było ...

  30-11-2010

  Hugh Laurie w jednym z wywiadów zwierza się, jak bardzo zależało mu na zdobyciu roli dr. Gregorego House'a i w jaki sposób się ubiegał o rolę...


 Strony:  <<  <  11  12  13  14  15  16  (17)  18  19  20  >  >>
eXTReMe Tracker