witamy na doktorhouse.pl !

Aktualności

 • >> Ciekawostki z "życia serialu"

  22-12-2010

  O tym, że serial "Dr.House" cieszy się coraz bardziej wzrastającą popularnością, nie trzeba nikogo przekonywać. O tym, że jego bohaterowie dają się lubić i jest w nich zawsze coś, co nas interesuje, budzi w nas współczucie lub intryguje albo irytuje, także nie trzeba się rozwodzić. Każdy z wiernych fanów serialu, ma również większą lub mniejszą wiedzę na jego temat. Ale czy wiemy o nim wszystko? Jeśli nie to zapraszam po garść ciekawostek...

 • >> Coś dla fanów Chase’a...

  15-12-2010

  Jak możemy przeczytać na niektórych tabloidach,  serial Dr.House to nie tylko jedna z bardziej kasowych produkcji ale również „prawdziwa wylęgarnia gwiazd”.  To prawda. Wystarczy tylko zerknąć na najnowsze zapowiedzi filmowe, by się o tym przekonać.

 • >> Olivia Wilde i jej reklamy

  14-12-2010

  Serial Dr.House cieszy się ogromną popularnością, zarówno wśród polskich jak i zagranicznych widzów. Praca na planie serialu, wymaga od aktorów sporego wysiłku oraz wkładu pracy. Kilkanaście godzin spędzanych codziennie na planie, mało snu, ciągłe doskonalenie swojego kunsztu aktorskiego, owocuje zwiększającym się coraz bardziej zainteresowaniem ze strony widzów jak i mediów. Ale nie tylko. Dr.House – jeden z najbardziej kasowych przedsięwzięć telewizyjnych, to doskonała pożywka dla producentów reklam oraz dla wytwórców różnych produktów codziennego użytku, gadżetów (o czym była mowa już w jednym z wcześniejszych artykułów) i nie tylko.

 • >> "Wewnętrzny" House...

  11-12-2010

  Gdy oczekujemy na kolejny odcinek serialu, najczęściej myślimy o tym, co też dzisiaj się wydarzy. Jaki kolejny ciekawy przypadek stanie przed House’m i jego drużyną. Jakie reguły zostaną znowu przeskoczone. Z kim House wda się w kłótnie a kogo ominie ta wątpliwa (choć nie do końca) przyjemność. Zawsze też, po kolejnym odcinku, odchodzimy z zadowolonymi minami, bo kolejny raz House i jego ekipa nie zawiedli.

 • >> To dzięki nim oglądasz House'a.

  10-12-2010

  Wiele już powiedziano o Housie, o jego ekipie, o talencie, o naszych serialowych sympatiach i antypatiach. Ale ... serial to przecież nie tylko kunszt gry aktorskiej poszczególnych członków ekipy serialowej. Zauważyliście, że gdy mówi się Dr.House automatycznie nasze myślenie przełącza się albo na geniusz House'a albo na świetne posunięcie naszych ulubionych postaci - bohaterów albo na świetne ujęcia czy genialne dialogi. Niemal nigdy nie mówi się Shore, Sarafin czy Jacobs a to przecież najważniejsi ludzie, którzy stoją za całym tym przedsięwzięciem. Dzisiaj słowo poświęcę właśnie im - producentom serialu.

 • >> Czy znasz House'owskich wrogów?

  08-12-2010

  O ile w życiu prywatnym Hugh Laurie nie narzeka na brak przyjaciół i ludzi życzliwych mu, o tyle jako serialowy Gregory House musiał nie raz pokazać, że da radę swoim przeciwnikom. Nie byli to co prawda przeciwnicy, z którymi House musiał się bić. Byli to "wrogowie moralni" czyli tacy, którzy używali podstępu oraz kłamstwa i manipulacji do tego, aby pozbyć się House'a mieszając w to także ludzi z jego zespołu.

 • >> I jak tu ich nie kochać ...

  06-12-2010

  Hugh Laurie wciąż jest szczęśliwy, że mógł wcielić się w postać Gregorego House i że ta kreacja spotkała się i wciąż się spotyka z uznaniem i sympatią widzów. Początkowo przestraszony, że pomysł serialu się nie spodoba widzom, bardzo szybko otworzył oczy ze zdziwienia.


 Strony:  <<  <  10  11  12  13  14  15  (16)  17  18  19  >  >>
eXTReMe Tracker