witamy na doktorhouse.pl !

Aktualności

 • >> Problemy z napisami - szukamy chętnych do tłumaczenia.

  24-01-2011

  WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA OBECNYCH TŁUMACZEŃ NAPISÓW DO HOUSE'A:

  Niestety, moi drodzy, czas szybkich napisów do House'a dobiegł końca. O ile ostatnio udawało się nam je wydawać dość szybko (co było spowodowane tym, że mimo iż Aith pracowała, ja miałem wolne i mogłem się poświęcić napisom), teraz niestety sytuacja się zmieniła, gdyż od poniedziałku sam również zaczynam pracę.

  W związku z tym napisy będą pojawiać się wtedy, kiedy będziemy mieli czas je robić i je skończyć, co może realnie trwać nawet kilka dni. I nie będzie z tego powodu narzekania i jęczenia, prawda? Bo chyba każdy rozumie, że musimy przedłożyć swe obowiązki ponad napisy? :)

  Czuję się w obowiązku Was o tym poinformować, gdyż co niektórzy z pewnością zbytnio przyzwyczaili się do sytuacji, która trwa już przecież od dawien dawna. Informacja dla Was - cierpliwości...

 • >> Lekcja przyjaźni czyli czego uczy nas Wilson.

  23-01-2011

  House i Wilson to jak wiemy dwaj doskonali lekarze. Łączy ich wyjątkowa więź - prawdziwa, męska przyjaźń. "To jedyna relacja między postaciami serialu, o której można powiedzieć, że jest więzią naprawdę z wyboru. To dodaje "uroku" całemu serialowi." - stwierdza odtwórca roli Wilsona.

 • >> Ekipa serialu DZIĘKUJE!

  22-01-2011

 • >> ... z przymrużeniem oka ...

  22-01-2011

  Jak już wcześniej było to podkreślone, praca na planie serialowym to prawdziwa "harówka" od świtu do nocy. Do tego aby nagrać jeden odcinek potrzebnych jest osiem a czasem i więcej dni ciężkiej, wytężonej pracy. Średnio jeden dzień pracy równa się 14stu godzinom spędzonym w oderwaniu od znajomych, życia prywatnego i rodzinnego. Dlatego też aktorzy cenią sobie wyjątkowo każdą wolną chwilę i wykorzystują ją maksymalnie do załatwienia tylko swoich spraw.

 • >> House - psychologiem?

  20-01-2011

  Obejrzałam właśnie, w naszej rodzimej telewizji  kolejny odcinek serialu i stwierdzam, że House posiada jeszcze jedną specjalizację … jest doskonałym psychologiem. Potrafi z zadziwiającą precyzją zdiagnozować nie tylko choroby swoich pacjentów ale również wnętrze swoich partnerów z zespołu. Zmuszając ich do podejmowania trudnych wyzwań.

 • >> House ... na papierze

  19-01-2011

  "To najzabawniejsze scenariusze, jakie przyszło mi czytać w ciągu trzydziestu z hakiem lat wykonywania tego zawodu. Zwykle z ciężkim sercem brałem scenariusze do ręki, jakbym miał do odrobienia zadanie domowe. I w istocie to jest zadanie domowe, ale to się fantastycznie czyta. Zawsze coś mnie rozśmiesza, zawsze coś zaskakuje a są też momenty, kiedy włosy stają dęba na głowie i ciarki chodzą po plecach. To naprawdę świetna rzecz." (Hugh Laurie)

 • >> Animacje odc "Larger than Life"!

  18-01-2011

  Animacje zrobione przez fanów serialu do odcinka "Larger than Life"!


 Strony:  <<  <  7  8  9  10  11  12  (13)  14  15  16  >  >>
eXTReMe Tracker