witamy na doktorhouse.pl !

Ostatni sezon "Doktora House'a? Decyzja późną jesienią

 

W trakcie majowych upfrontów nieoficjalnie mówiło się, że 8. sezon "Doktora House'a" może być ostatnim. Na trwającej konferencji FOXa podczas TCA Press Tour nie potwierdzono tej informacji, ale...

...prognozy nie są rewelacyjne. - Nie mogę potwierdzić, że będzie to ostatni sezon "House". Rozmawialiśmy z producentami, którzy chcą bardzo mocno wejść w ten sezon. Decyzję podejmiemy późną jesienią - wspomina Kevin Reilly, szef FOXa.

Ciężko powiedzieć jak poradzi sobie "Doktor House" o godzinie 21:00 w poniedziałki. O 20:00 emitowana będzie bowiem "Terra Nova", która może dać solidny zastrzyk widzów. Z drugiej strony, konkurencja o 21:00 na innych stacjach jest znacznie większa, niż o 20:00. Co ciekawe, inne zdanie na temat kontynuacji produkcji ma twórca David Shore. - FOX chce kolejnego sezonu, fani chcą kolejnego sezonu, Universal Media Studios też chce kolejnego sezonu, więc wszystko powinno być dobrze. Ale jeśli ósmy sezon miałby być ostatnim, chciałbym widzieć o tym, szybciej niż później, by móc serial godnie zakończyć - mówi Shore.

Warto dodać, że jeśli FOX zrezynguje z emitowania "Doktora House'a", to Universal Media Studios produkujące serial, może go sprzedać innej stacji telewizyjnej.

 

 

 

Źródło:

hatak.pladmin, 06-09-2011, odsłon: 1623
eXTReMe Tracker