witamy na doktorhouse.pl !

Odette Annable w stałej obsadzie "Dr. House`a"

 

Aktorka znana z serialu "Breaking In" dołącza do stałej obsady 8. sezonu popularnej produkcji stacji Fox pt. "Dr House". Uwaga na spoilery.

Jest to pierwszy tak znaczący dodatek do stałej obsady od czasów 4. sezonu, kiedy awansowano Olivię Wilde, Petera Jacobsona i Kala Penna. Umowa aktorki jest tak skonstruowana, że jeśli stacja Fox zamówi 2. sezon "Breaking In", będzie mieć miejsce w terminarzu, aby również tam zagrać.

O roli Odette dużo nie wiadomo. Wiemy jedynie, żę House ma ją poznać w więzieniu. Nieoficjalnie mówi się, że jej postać będzie tam lekarzem, a House ją zwerbuje do swojej ekipy. Oznaczać to może, że House szybko wyjdzie z więzienia i wszystko wróci do normy.

Jako że Olivia Wilde nie pojawi się we wszystkich odcinkach z uwagi na karierę filmową, a Lisa Edelstein i Amber Tamblyn opuściły ekipę, Odette Annable będzie jedyną kobietą w stałej obsadzie serialu. Producenci niedługo także ogłoszą osobę, która będzie nowym szefem House'a i jednocześnie zastąpi Lisę Edelstein.

Odette Annable (wcześniej Odette Yustman) znana jest także z "Projektu Monster", "Nienarodzonego" czy mniejszej roli w "Bracia i siostry".

 

 

 

Źródło:

hatak.pladmin, 06-09-2011, odsłon: 1440
eXTReMe Tracker