witamy na doktorhouse.pl !

Kto nowym dyrektorem szpitala Dr. House`a?

 

Wszyscy wielbiciele serialu "Dr House" wiedzą, że Lisa Edelstein odeszła z serialu. Michael Ausiello z TV Line zdradził, kto może ją zastąpić.

Wbrew oczekiwaniom nie będzie to nowa postać, lecz taka, którą widzowie poznali we wcześniejszych odcinkach. Na razie Ausiello nie może zdradzić, kim jest ta osoba, ponieważ przysiągł tajemnicę. Podał jednak siedem postaci z serialu, potwierdzając, że jedna z nich będzie nowym dyrektorem szpitala.

Dr Jeffrey Cole - wciela się w niego Edi Gathegi.

Dr James Wilson - wciela się w niego Robert Sean Leonard. Spekuluje się, że jeśli Wilson zostałby szefem House'a, wprowadziłoby to dużo napięcia w ich przyjacielskich relacjach, co może przełożyć się na ciekawe wątki dla widzów.

Dr Eric Foreman - wciela się w niego Omar Epps.

Dr Robert Chase - wciela się w niego Jesse Spencer. Widzowie pamiętają, że Chase nie boi się kontrowersyjnych decyzji (umyślnie uśmiercił pacjenta). Taka nieprzewidywalna osoba byłaby gwarancją emocji dla widzów.

Dr Chris Taub - wciela się w niego Peter Jacobson. Jest chirurgiem plastycznym, który często jest nazywany "obrzydliwą wersją House'a".

Dr Sam Carr - wciela się w nią Cynthia Watros. Była żona Wilsona z całą pewnością byłaby ciekawym dodatkiem w kolejnym sezonie, jeśliby powróciła jako jego szefowa. Czy House dałby jej radę?

Edward Vogler - wciela się w niego Chi McBride. Vogler nienawidzi House'a i wybór właśnie tej postaci wydaje się z punktu fabularnego najciekawszy.

Kto według Was jest tą postacią, która zostanie nowym dyrektorem szpitala? Kto najbardziej pasuje?

 

 

Źródło:

hatak.pladmin, 06-09-2011, odsłon: 1733
eXTReMe Tracker