witamy na doktorhouse.pl !

"Doktor House" - Odette Annable o swojej roli

 

O zmianach w obsadzie "Doktora House'a" informowaliśmy wielokrotnie. Do stałej obsady dołączyła między innymi piękna Odette Annable, która opowiada o swojej roli, a także o przyszłości "Breaking In".

Wygląda na to, że House znalazł bratnią duszę. Ma nią być nowa lekarka, którą zagra w ósmym sezonie produkcji FOXa Odette Annable. - Jest pomiędzy nimi świetne połączenie. Ona jest jak House! Uwielbia zagadki, układanki, wskazówki przy odkrywaniu nowej diagnozy. Są bardzo ze sobą powiązani - wspomina aktorka.

Annable jest jedną z dwóch nowych aktorek, które pojawią się w serialu po odejściu Lisy Edelstein (drugą z nich jest Charlyne Yi). Odette nadal dowiaduje się nowych rzeczy na temat bohaterki którą gra, ale zapewnia, że nie jest to Cuddy w wersji 2.0. - To zupełnie inny charakter. Ona nie pojawia się w serialu by kogokolwiek zastępować. Jest lekarzem w więzieniu i tam poznaje House'a. Jest bardzo przyjazna - dodaje Annable, twierdząc, że jest bardzo podekscytowana pracą w swoim ulubionym serialu. - Jestem fanem "Doktora House'a" i teraz mogę grać jednego z bohaterów. Jestem za to wszystkim bardzo wdzięczna i mam nadzieję, że fani serialu mnie zaakceptują.

Nadal pojawiają się spekulacje, że ósmy sezon "Doktora House'a" może być ostatnim. - To będzie bardzo ekscytujący sezon. Nie wiemy, czy będzie to finałowa seria, ale jestem bardzo szczęśliwa, będąc częscią tego serialu - mówi aktorka.

W umowie, którą podpisała ze studiem produkującym serial istnieje zapis, że Odette w każdej chwili może wrócić na plan zdjęciowy "Breaking In", jeśli ten otrzyma zamówienie na drugi sezon. Będzie pracować na dwóch planach jednocześnie, choć wiadomo, że przy godzinnym odcinku "Doktora House'a" pracy jest znacznie więcej, niż przy krótszym odcinku komediowego serialu. - Wciąż jest prawdopodobieństwo, że wrócimy i będę występować w obu serialach. Na tą chwilę, niestety - nie wiemy nic. Są pewne opcje, być może znajdzie się dla nas miejsce w jednym z komediowych bloków - twierdzi Annable.

Premiera ósmego sezonu "Doktora House'a" odbędzie się 3 października.

 

 

 

Źródło:

hatak.pladmin, 06-09-2011, odsłon: 3073
Komentarze
Housik_ (10)
(08-09-2011, 07:56:06, IP: 78.88.xx.xx)
Ciekawa postać ale niech już z tego serialu nie robią romasnów żadnych bo to już przesada jest ile to można mu partnerek narzucać  hehe .
grzechu5444 (0)
(06-10-2011, 21:47:40, IP: 83.30.xx.xxx)
powiem tak,narazie nie bede ogladal 8 seri,poczekam na wszystkie odcinki ,bo za duza bedzie chec do wyczekiwania na nastpeny odcinek,ale Dr.house(serial)z chociaz jedna zieniona postacia to juz nie bedzie to samo,chyba,ze ta "podmiana"bedzie tak doskonale "zakamuflowana"jak w przypadku np znikniecia 13

eXTReMe Tracker